1. Rezervační formulář

  2. Potvrzení objednávky

    Tady dáme potvrzení objednávky

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Illum praesentium officia, fugit recusandae ipsa, quia velit nulla adipisci? Consequuntur aspernatur at, eaque hic repellendus sit dicta consequatur quae, ut harum ipsam molestias maxime non nisi reiciendis eligendi! Doloremque quia pariatur harum ea amet quibusdam quisquam, quae, temporibus dolores porro doloribus.

Chci pojištění (10% z ceny nájmu)

X Zpět na: Původní fomulář Objednávka vybavení

Půjčovna lodí a raftů na Vltavě

Jsme moderní rodinná půjčovna lodí a vodáckého vybavení se zázemím v Boršově nad Vltavou.

Půjčujeme nové vybavení - kanoe Vydra a Baraka, rafty Colorado a Ontario a další vodácké vybavení, včetně vybavení pro malé vodáky :)

Jdeme s dobou a tak můžete rezervaci vybavení pohodlně provézt z Vašeho počítače, tabletu či telefonu přes náš online rezervační formulář, kde ihned vidíte konečnou cenu včetně dopravy vybavení na vybrané místo a vyzvednutí na konci. Po dohodě lze za příplatek přepravit i osoby.


Novinky pro rok 2021

Od loňské sezóny nabízíme i převoz zavazadel na Vltavě. Pro letošní sezónu jsme službu vylepšili a navýšili počet přívěsů.

Bazar - Nově nabízíme vodácké vybavení z naší půjčovny k prodeji v novém e-shopu!

Nové vybavení - Opět jsme rozšířili naše vybavení o další nové lodě a rafty.

Přijímáme platební karty - Všechna naše vozidla jsou vybavena platebním terminálem. Doplatky, přepravy osob atd... je možné hradit bezhotovostně.